+371 28792424
info@tervetestikluparks.lv

Privātuma politika

Ko nozīmē šī privātuma politika?

Mēs esam apņēmušies aizsargāt PS TĒRVETE ADVENTURES (Tērvetes Tīklu Parks ) vietnes www.tervetestikluparks.lv klientu un apmeklētāju konfidencialitāti. Šī privātuma politika ievieš mūsu datu apstrādes principus, ieskaitot (a) apkopotās informācijas veidus; b) Tērvetes Tīklu Parks informācijas izmantošanu un izpaušanu; c) jūsu tiesības attiecībā uz mūsu datu vākšanu un izmantošanu. PS TĒRVETE ADVENTURES patur tiesības rediģēt privātuma politiku, nepieciešamības gadījumā par to paziņojot lietotājiem. Mēs pieņemam, ka, pasūtot un iegādājoties Tērvetes Tīklu Parks pakalpojumus un produktus, kā arī abonējot mūsu biļetenu, jūs esat izlasījis un akceptējis šos principus.

Kādus datus mēs vācam un kāpēc?

PS TĒRVETE ADVENTURES ir galvenais personas datu apstrādātājs, PS TĒRVETE ADVENTURES pārsūta maksājuma veikšanai nepieciešamos personas datus pilnvarotajam apstrādātājam Maksekeskus AS

Informācija par klientiem, pakalpojumu klientiem un biļetenu abonentiem. Atsevišķos vietnes apgabalos Tērvetes Tīklu Parks var lūgt jūs brīvprātīgi ievadīt personisko un klientu informāciju. Tīri prasītajos datos var ietilpt vārds un uzvārds, adrese, pasta indekss, e-pasta adrese, tālruņa numurs. Nosūtītie dati tiek izmantoti saskaņā ar šo privātuma politiku.

IP adrese un sīkdatnes. Tāpat kā daudzās citās vietnēs, Tērvetes Tīklu Parks saglabā jūsu IP adresi un izmanto standarta sīkdatņu tehnoloģiju. Sīkfaili ir mazi datu gabali, kas tiek glabāti jūsu datorā, kad apmeklējat vietni. Sīkfaili palīdz jūsu pārlūkprogrammai automātiski identificēt jūs ar Tērvetes Tīklu Parks serveri. Ja vēlaties, varat bloķēt sīkdatņu glabāšanu savā pārlūkprogrammā, taču tas var ierobežot noteiktu vietnes sadaļu funkcionalitāti. Tērvetes Tīklu Parks nesaista IP adresi ar personisko informāciju. Tas nozīmē, ka jūsu lietotāja sesija tiek izsekota, bet jūsu identitāte netiek noteikta. Tomēr daži sīkdatņu veidi ļauj mums saglabāt jūsu datus – piemēram, aizpildot veidlapas. Šādas sīkdatnes pārlūkam tiek nosūtītas tikai tad, ja esat piekritis informācijas glabāšanai.

Kā citādi Tērvetes Tīklu Parks izmanto datus, kas savākti caur vietni?

Papildus konfidenciālas informācijas izmantošanai par iepriekšminētajiem nosacījumiem, Tērvetes Tīklu Parks var izmantot ar vietnes starpniecību apkopotos datus, lai izsekotu pircējiem interesējošās preces un pakalpojumus, rastu risinājumus iespējamām problēmām, aizsargātu pret krāpšanu un citiem likumpārkāpumiem, pielāgotos lietotājam, piedāvātu preces vai pakalpojumus. Mēs varam uzturēt saraksti ar jums, lai uzlabotu produktus, pakalpojumus, vietni vai citiem sabiedriskiem mērķiem. Tērvetes Tīklu Parks var izmantot jūsu sniegtos datus paziņojumu nosūtīšanai, piemēram, kad mainās vietnes lietošanas noteikumi vai lai sniegtu svarīgu informāciju par izmaiņām precēs un pakalpojumos.

Tērvetes Tīklu Parks var atklāt informāciju par atsevišķiem lietotājiem trešajām personām, kas sniedz Tērvetes Tīklu Parks pakalpojumus un ir apņēmušās saglabāt saņemtās informācijas konfidencialitāti saskaņā ar šo privātuma politiku. Trešās puses ir Tērvetes Tīklu Parks partneri, kas specializējas preču un pakalpojumu pasūtīšanā, transportēšanā, mājas lapu pārvaldībā, iekšējā pārvaldē, mārketingā.

Ja, iesniedzot pieprasījumu par precēm vai pakalpojumiem, ko piedāvā kāds no mūsu tirdzniecības partneriem, jūs mums sniedzat savus datus, tad mēs varam nosūtīt informāciju arī komerciāliem piegādes partneriem.

Tērvetes Tīklu Parks atklāj lietotāja datus pilnvarotām valdības, tiesībaizsardzības un tiesu iestādēm. Tērvetes Tīklu Parks var arī atklāt informāciju, lai izmeklētu, apkarotu vai veiktu pasākumus saistībā ar nelikumīgām darbībām vai aizdomām par krāpšanu.

PS TĒRVETE ADVENTURES
REĢ NR: 44103127725
PVN NR: LV44103127725
JURIDISKĀ ADRESE: Pils iela 1, Sigulda, Siguldas nov., LV-2150
PARKA ADRESE: «Tērvetes sils», Tērvetes pag., Tērvetes novads, LV-3730

Как добраться?

Мы находимся напротив большой автостоянки природного парка «Тервете» и рядом с новым терветским парком «Тарзан».


Waze линк навигации - Жми здесь!